Skip to main content

Managementteam

Het managementteam van het Mill Hill College bestaat uit de rector, conrector en vier directeuren.

drs. Ard van Aken
Rector
T 013-54 20 538
info@millhillcollege.nl

drs. Ruud Schouten
Directeur mavo
T 013-54 20 538
rschouten@millhillcollege.nl

drs. Wim Smits
Conrector
T 013-54 20 538
info@millhillcollege.nl

Carolien Loos MSc
Directeur havo en vwo onderbouw
T 013-54 20 538
cloos@millhillcollege.nl

Ralf van Overbruggen
Directeur ontwikkeling en Team-X
T 013-54 20 538
rvanoverbruggen@millhillcollege.nl

Franca Peek-Warnars MME
Directeur havo en vwo bovenbouw
T 013-54 20 538
fpeek@millhillcollege.nl

Coördinatoren leerlingzaken

De directeuren worden ondersteund door de coördinatoren leerlingzaken. Zij zijn verantwoordelijk voor de leerlingbegeleiding binnen de afdeling.

Team mavo

Maritza Smulders
brugklas A-stroom
T 013-54 20 538
E msmulders@millhillcollege.nl

Esther Schets
mavo 2, mavo 3 A en B en mavo 4 A en B
T 013-54 20 538
eschets@millhillcollege.nl

Maartje Das
mavo 3 C en D en mavo 4 C en D
T 013-54 20 538
mdas@millhillcollege.nl

Team havo en vwo onderbouw

Bart de Graaff
brugklas B- en C-stroom
T 013-54 20 538
bdegraaff@millhillcollege.nl

Jeske van Erven
havo-2/3 en vwo-2/3 (ma, di woe)
T 013-54 20 538
jvanerven@millhillcollege.nl

An van de Laak
havo-2 (do, vr)
T 013-54 20 538
E avandelaak@millhillcollege.nl

Lilian Wouters
 havo-3 C en D (do, vr)
T 013-54 20 538
E lwouters@millhillcollege.nl

Eefje van Raak
havo-3 A en B (do,vr)
T 013-54 20 538
E evanraak@millhillcollege.nl

Odette Brocken
vwo 2 en 3 (do, vr)
T 013-54 20 538
E obrocken@millhillcollege.nl

Team havo en vwo bovenbouw

Maaike Dingemans
havo-4
T 013-54 20 538
E mdingemans@millhillcollege.nl

Loes van Kerkhoven
havo-5
T 013-54 20 538
lvankerkhoven@millhillcollege.nl

Floor Bonsel
vwo-4
T 013-54 20 538
E fbonsel@millhillcollege.nl

Sabine Geijer
vwo-5 en vwo-6
T 013-54 20 538
sgeijer@millhillcollege.nl

Team-X

Bij Team-X is de mentor het eerste aanspreekpunt voor leerlingen en ouders/verzorgers.

Zorgteam

Het zorgteam van het Mill Hill College bestaat uit drie ondersteuningscoördinatoren. Zij maken deel uit van het interne zorgteam en coördineren de interne en externe hulpverlening.

Katja van Geffen
(tijdelijk met verlof)
Ondersteuningscoördinator brugklas (A-, B- en C-stroom en Team-X1) en vwo bovenbouw
T 013-54 20 538
E kvangeffen@millhillcollege.nl

Vervanger Katja van Geffen

Marja van Esch
Ondersteuningscoördinator brugklas (A-, B- en C-stroom en Team-X1) en vwo bovenbouw
T 013-54 20 538
mvanesch@millhillcollege.nl

Veerle Spierts
Ondersteuningscoördinator mavo 2 t/m 4
T 013-54 20 538
vspierts@millhillcollege.nl

Eline Herrings
Ondersteuningscoördinator havo en vwo 2/3 , havo bovenbouw, Team-X2 en Team-X3
T 013-54 20 538
eherrings@millhillcollege.nl

Counselors
Zij begeleiden leerlingen die door de ondersteuningscoördinatoren worden doorverwezen. Zij vervullen tevens de taak van vertrouwenspersoon voor de leerlingen.

Telma Moeilijker
Tessa van Beurden
Oscar Anema

Coördinatoren dyslexie/dyscalculie

Hij/zij coördineert de eventuele facilitering van leerlingen met leermoeilijkheden of leerstoornissen en helpt leerlingen om te gaan met hun leerproblemen.

Josine van Gils
Coördinator dyslexie/dyscalculie
T 013-54 20 538
jvangils@millhillcollege.nl

Bob Horvers
Coördinator dyslexie/dyscalculie
T 013-54 20 538
bhorvers@millhillcollege.nl

LOB-coördinator

De LOB-coördinator begeleidt leerlingen bij het maken van studiekeuzes binnen de school en bij de oriëntatie op vervolgopleidingen en/of beroepen.

Aida  Vranjkovina
T 013-54 20 538
avranjkovina@millhillcollege.nl