Skip to main content

Managementteam

Het managementteam van het Mill Hill College bestaat uit de rector en vier directeuren.

drs. Ard van Aken
Rector
T 013-542 05 38
info@millhillcollege.nl

Bart de Graaff
Directeur a.i. brugklas en mavo-2
T 013-542 05 38
E bdegraaff@millhillcollege.nl

Carolien Loos MSc
Directeur havo en vwo onderbouw
T 013-542 05 38
cloos@millhillcollege.nl

Franca Peek-Warnars MME
Directeur havo en vwo bovenbouw
T 013-542 05 38
fpeek@millhillcollege.nl

Ralf van Overbruggen MSc
Directeur ontwikkeling, Team-X en a.i. mavo-3 en -4
T 013-542 05 38
rvanoverbruggen@millhillcollege.nl

Coördinatoren leerlingzaken

De directeuren worden ondersteund door de coördinatoren leerlingzaken. Zij zijn verantwoordelijk voor de leerlingbegeleiding binnen de afdeling.

Team brugklas

Esther Schets
brugklas A-, B- en C-stroom
T 013-542 05 38
E eschets@millhillcollege.nl

Team mavo

Maritza Smulders
mavo-2
T 013-542 05 38
E msmulders@millhillcollege.nl

Joeri Hamers (vanaf 1-11-23)
mavo-3 en -4
T 013-542 05 38
E volgt t.z.t.

Team havo en vwo onderbouw

Jeske van Erven
havo-2/3 en vwo-2/3 (ma, di woe)
T 013-542 05 38
jvanerven@millhillcollege.nl

An van de Laak
havo-2 (do, vr)
T 013-542 05 38
E avandelaak@millhillcollege.nl

Eefje van Raak
havo-3
T 013-542 05 38
E evanraak@millhillcollege.nl

Odette Brocken
vwo 2 en 3 (do, vr)
T 013-542 05 38
E obrocken@millhillcollege.nl

Team havo en vwo bovenbouw

Maaike Dingemans
havo-4
T 013-542 05 38
E mdingemans@millhillcollege.nl

Martine Kruijswijk
havo-5
T 013-542 05 38
E mkruijswijk@millhillcollege.nl

Floor Bonsel
vwo-4
T 013-542 05 38
E fbonsel@millhillcollege.nl

Sabine Geijer
vwo-5 en vwo-6
T 013-542 05 38
sgeijer@millhillcollege.nl

Team-X

Bij Team-X is de mentor het eerste aanspreekpunt voor leerlingen en ouders/verzorgers.

Zorgteam

Het zorgteam van het Mill Hill College bestaat uit drie ondersteuningscoördinatoren. Zij maken deel uit van het interne zorgteam en coördineren de interne en externe hulpverlening.

Katja van Geffen
Ondersteuningscoördinator brugklas (A-, B- en C-stroom en Team-X1) en vwo bovenbouw
T 013-542 05 38
E kvangeffen@millhillcollege.nl

Vervanger overkoepelend alle afdelingen:
Marja van Esch
T 013-542 05 38
mvanesch@millhillcollege.nl

Veerle Spierts
(tijdelijk met verlof)
Ondersteuningscoördinator mavo 2 t/m 4
T 013-542 05 38
vspierts@millhillcollege.nl

Vervanger
Babette van Ravenswaaij
Ondersteuningscoördinator mavo 2 t/m 4
T 013-542 05 38
E bvanravenswaaij@millhillcollege.nl

Eline Herrings
(tijdelijk met verlof)
Ondersteuningscoördinator havo en vwo 2/3 , havo bovenbouw, Team-X2 en Team-X3
T 013-542 05 38
eherrings@millhillcollege.nl

Vervanger
Angela van Strien
Ondersteuningscoördinator havo en vwo 2/3 , havo bovenbouw, Team-X2 en Team-X3
T 013-542 05 38
E avanstrien@millhillcollege.nl

Counselors

Zij begeleiden leerlingen die door de ondersteuningscoördinatoren worden doorverwezen. Zij vervullen tevens de taak van vertrouwenspersoon voor de leerlingen.

Telma Moeilijker
Fenny Suos

Coördinatoren dyslexie/dyscalculie

Hij/zij coördineert de eventuele facilitering van leerlingen met leermoeilijkheden of leerstoornissen en helpt leerlingen om te gaan met hun leerproblemen.

Josine van Gils
Coördinator dyslexie/dyscalculie
T 013-54 20 538
jvangils@millhillcollege.nl

Bob Horvers
Coördinator dyslexie/dyscalculie
T 013-54 20 538
bhorvers@millhillcollege.nl

LOB-coördinatoren

De LOB-coördinator begeleidt leerlingen bij het maken van studiekeuzes binnen de school en bij de oriëntatie op vervolgopleidingen en/of beroepen.

Stijn Rutten
T 013-54 20 538
E srutten@millhillcollege.nl

 

Birgitte van Nuland
T 013-5420538
E bvannuland@millhillcollege.nl